Home >Služby pro firmy > Pronájem učeben

Pronájem učeben

Školicí centrum informačních technologií nabízí k pronajmutí několik počítačových učeben i velkokapacitní sál (přibližně pro 100 lidí). Velkokapacitní sál i počítačové učebny jsou vybaveny nejmodernější projekční a didaktickou technikou, navíc počítačové učebny obsahují výkonnou počítačovou techniku dodanou firmou AutoCont.

Hardwarové a softwarové vybavení PC učeben

Každá učebna je vybavena dvanácti osobními počítači pro posluchače a jedním pro vyučujícího, tiskárnou, tabulí a projektorem. Standardní konfigurace stanice obsahuje 64bitový Microsoft Windows Server 2008 s Desktop feature pack a kancelářský balík MS Office 2007, případně Office 2003. Používáme virtualizační technologie Hyper-V a MS Virtual PC, díky kterým můžeme připravit prostředí na míru požadavkům zákazníka. V současné době máme přímo na stanicích připraveno několik standardních imagí běžných operačních systémů, včetně několika méně standardních konfigurací. Všechny stanice jsou propojeny vysokorychlostní sítí a připojeny bez omezení k internetu. Notebooky a další zařízení účastníků je zajištěno prostřednicvím sítě WiFi.

Standardní konfigurace současných strojů v učebnách je PC s procesory Pentium Core2DUO, 4 GB RAM (používáme 64bit OS), 500 GB disk a 22” širokoúhlými LCD monitory, což zaručuje dostatečnou výkonnost PC pro většinu kurzů. Všechny stroje jsou navíc připraveny k použití virtulních strojů (Hyper-V nebo Virtual PC), což umožňuje zákazníkům snadno zrealizovat kurz s vlastním nastavením PC.

Příprava učebny

Pro přípravu učebny je Vám k dispozici náš technik, se kterým je možno konzultovat vaše softwarové požadavky. V případě specializovaných kurzů je vhodné si připravit image do Hyper-V, kterou Vám na přání rozkopírujeme do všech PC v učebně. Současně umožňujeme přístup do učebny za účelem konfigurace a vyzkoušení ve dnech před vlastním pronájmem dle možností střediska. Tyto služby jsou zahrnuty v ceně pronájmu, v případě práce technika je to 1 hod./den školení.

Pro specializované kurzy pronajímáme specializované laboratoře. Jsou to především laboratoře integrovaných služeb digitálních sítí, digitálních ústředen, ISDN a GSM modemů, bran a podobně.

Všechny učebny jsou klimatizovány s možností nastavení uživatelského komfortu přímo v učebně.

Služby poskytované v rámci pronájmu

Občerstvení a catering

V rámci pronájmu je k dispozici účastníkům automat na teplé nápoje (čerstvé presso z kvalitní kávy, mocca káva, černá káva, bílá kává, cappuccino, moccaccino, čokoláda, čaj), studené nápoje a drobné občerstvení.

V případě zájmu můžeme připravit ve spolupráci s cateringovou firmou větší občerstvení (chlebíčky, koláčky, bagety, ovoce, teplý bufet apod.).

Zajištění obědů

V blízkém okolí školicího střediska je více jak 5 restaurací, které připravují polední menu i běžná jídla v různých cenových kategoriích. Na přání zákazníka provádíme rezervaci pro účastníky. Případně na nástěnku vyvěšujeme aktuální jídelníček jednotlivých restaurací včetně orientační mapky.

Další z možností stravování je zajištění objednávky a dovozu čerstvě připravených pizz, popř. dalších teplých jídel.

Ubytování

Pro naše klienty spolupracujeme s několika hotely a penziony v okolí. Můžeme vám doporučit vhodný hotel, případně rovnou provést rezervaci na vaše jméno, resp. pro vaše zákazníky.

Poskytované služby v době pronájmu

  • Vyvěšení orientačního systému - šipek a upozornění, aby vás klienti našli.
  • Tiskové služby (za příplatek)

Virtuální prohlídka

Prohlédněte si níže jednu z našich učeben.

Cena

Standardní cena za pronájem v době od 9 do 16 hodin je 4.500 Kč bez DPH. V případě dlouhodobějších pronájmů či specializovaných nároků se cena může lišit. Cena pronájmu zahrnuje i hodinu práce našeho technika - příprava instalací, kopírování vašich virtuálních images apod. V případě náročnějších instalací se cena navyšuje o 400Kč bez DPH za každou započatou půlhodinu práce technika (bude předem upřesněn přibližný rozsah prací).