Home > Školicí středisko

Kurzy | Počítačové sítě
R11 Podvečerní kurz pro správce sítí MS Windows

- Kniha Microsoft Windows Server 2008 Kapesní rádce administrátora
- Jeden pokus o složení zkoušky 70-640 MCTS: Windows Server 2008 Active Directory, Configuring nebo 70-642: MCTS: Windows Server 2008 Infrastructure Services, ConfiguringCena: 13000,- Kč bez DPH
Doba trvání: 48 vyučovacích hodin ve 12 dnech
Obsah:

Kurz je koncipován jako příprava zkušeného uživatele stanic Microsoft Windows pro správu sítě malé firmy. Posluchač kurzu bude seznámen s prostředím serveru MS Windows v malé firemní síti. Důraz bude kladen na praktické problémy a postupy se kterými se lze setkat v běžné praxi. Během kurzu bude zdůrazňována látka, potřebná ke složení zkoušek  70-640 MCTS: Windows Server 2008 Active Directory, Configuring a 70-642: MCTS: Windows Server 2008 Infrastructure Services, Configuring. Kurz je rozdělen do 12 lekcí. Výuka bude probíhat vždy v odpoledních hodinách po 10 večerů, vždy jednou týdně od 16:30 do 19:45 hod. (40 vyučovacích hodin). Poslední setkání jsou určena pro konzultace a zkoušku MCTS pro případné zájemce.

- Instalace a upgrade systému
- Hardware a ovladače
- Správa disků
- Výkon systému a spolehlivost
- Uživatelské účty a skupiny
- Souborový systém NTFS
- Teorie sítí a sítě MS Windows
- Přístup k síťovým zdrojům (sdílení a IIS)
- Architektura Active directory a GPO
- DHCP
- DNS
- Aktualizace, Bezpečnost a vzdálená správa

Termíny: dohodou

U kurzů, u kterých nejsou přiřazeny termíny, se můžete i tak předběžně přihlásit a my vás budeme informovat, jakmile bude termín pro tento kurz připraven.

<< zpět