Home > Kontakt

Kontaktujte nás

Adresa

ApS Brno s.r.o. tel: 549 210 202
Školicí středisko tel: 541 141 020
Purkyňova 93, blok B03 e-mail: skoleni(at)PocitacoveSkoleni.cz
612 00 Brno  

Adresa - fakturační

ApS Brno s.r.o. IČ: 00543535
Božetěchova 2 DIČ: CZ00543535
612 66 Brno  
Naše školicí středisko sídlí v areálu vysokoškolských kolejí Purkyňova 93a v prvním patře bloku B03, Brno - Královo Pole.

Příjezd automobilem

Automobilem lze přijet do těsné blízkosti našeho školicího střediska. Při cestě z dálnice odbočte na exitu 190 - Brno - západ. Poté jeďte stále rovně ve směru na Svitavy. V okolí probíhá bouřlivá výstavba velkého městského okruhu, proto očekávejte, že budete projíždět stavbou. U čerpací stanice OMV, která je naznačena na mapce níže, nelze odbočit vpravo. Proto pokračujte dále. Jakmile projedete okolo čerpací stanice Shell, odbočte vpravo směr Technologický park. To vás navede na světelnou křižovatku u Technického muzea (po pravé straně uvidíte stát stíhačky), odbočíte opět vpravo a míjíte tramvajovou zastávku. Pojedete stále rovně po kolejích a budete přijíždět zeshora na níže uvedené mapce. Za další tramvajovou zastávkou (Červinkova) odbočte vpravo (mezi Menzu a dům s pečovatelskou službou). Vjíždíte do areálu vysokoškolských kolejí. Zde nalezněte místo k zaparkování. Sídlíme v bloku B03, což je spojovací krček mezi nově opláštěnou žlutou výškovou budovou a k ní přináležící cca 5-ti podlažní budovou dalších kolejí. Na vrátnicích i po budově jsou rozmístěny šipky na ApS Brno, resp. školicí středisko.

V blízkosti areálu se nachází několik parkovišť, v průběhu akademického roku jsou však dost obsazená studenty. Většinou se však dá pár míst nalézt.

Příjezd MHD

Sídlíme poblíž zastávky Skácelova, ke které lze dojet tramvají 12,13, trolejbusem 30 a autobusem 44,53,67 a 84. Po vystoupení pokračujte ulicí Purkyňova ve směru od centra (tj. nahoru) a první ulicí doleva. Po malém esíčku dorazíte přímo před budouvu B03 kolejí. Dále následujte šipky do prvního patra před vstup do prostor naší společnosti.