Home > Jak nás najdete

Jak nás najdete
Naše školicí středisko sídlí v areálu vysokoškolských kolejí Purkyňova 93a v prvním patře bloku B03, Brno - Královo Pole.

Příjezd automobilem

Automobilem lze přijet do těsné blízkosti našeho školicího střediska. Při cestě z dálnice odbočte na exitu 190 - Brno - západ. Poté stále sledujte směr Svitavy. Jakmile projedete okolo čerpací stanice Shell, odbočte vpravo směr Technologický park. To vás navede na světelnou křižovatku u Technického muzea (po pravé straně uvidíte stát stíhačky), odbočíte opět vpravo a míjíte tramvajovou zastávku. Pojedete stále rovně po kolejích a budete přijíždět zeshora na níže uvedené mapce. Za další tramvajovou zastávkou (Červinkova) odbočte vpravo (mezi Menzu a dům s pečovatelskou službou). Vjíždíte do areálu vysokoškolských kolejí. Zde nalezněte místo k zaparkování. Sídlíme v bloku B03, což je spojovací krček mezi nově opláštěnou žlutou výškovou budovou a k ní přináležící cca 5-ti podlažní budovou dalších kolejí. Na vrátnicích i po budově jsou rozmístěny šipky na ApS Brno, resp. školicí středisko.

V blízkosti areálu se nachází několik parkovišť, v průběhu akademického roku jsou však dost obsazená studenty. Většinou se však dá pár míst nalézt.

Příjezd MHD

Sídlíme poblíž zastávky Skácelova, ke které lze dojet tramvají 12,13, trolejbusem 30 a autobusem 44,53,67 a 84. Po vystoupení pokračujte ulicí Purkyňova ve směru od centra (tj. nahoru) a první ulicí doleva. Po malém esíčku dorazíte přímo před budouvu B03 kolejí. Dále následujte šipky do prvního patra před vstup do prostor naší společnosti.

Interaktivní mapu lze nalézt zde.

V případě komplikací volejte 549 210 202.