Home > Školicí středisko

Kurzy
Podvečerní kurzy
Ne každý si může dovolit navštěvovat školení v dopoledních hodinách. Pro mnohé jsou také dopolední kurzy finančně nedostupné. Proto pořádáme školení také v podvečerních hodinách. Vysoký zájem o tento typ výuky dokazuje, že jsme nastoupili správnou cestu a připravujeme na vaše přání také nové kurzy v této nabídce. Školení tohoto typu jsou cenově výhodná a posluchač získá na závěr vybraných kurzů rekvalifikační osvědčení certifikované ministerstvem školství. Avšak hlavní výhodou těchto kurzů je, že probíhají vždy jednou týdně po dobu několika týdnů. Posluchač tak má možnost látku lépe vstřebat a případné nejasnosti v další lekci zopakovat. Lekce probíhá vždy od 16:30 do 19:45 hod. a pokud některou hodinu zameškáte, můžete si ji nahradit s jinou skupinou.

Nově také zavádíme jednodenní školení o víkendech, která probíhají v sobotu, neděli nebo o svátcích v době běžného dopoledního kurzu od 9:00 hod. do 16:00 hod.

Na základě vašich připomínek jsme rozšířili nabídku těchto kurzů o školení pro sprváce sítě, kde zkušený uživatel pronikne do technologií sítí MS Windows. Tento kurz je vhodný především pro ty, kteří se chtějí stát správci sítě nebo jimi již jsou, ale nemohou navštěvovat kurz v dopoledních hodinách.

V současné době již mnoho lidí vlastní doma digitální fotoaparát, digitální kameru nebo moderní mobilní telefon. Proto jsme připravili kurzy pro zpracování digitální fotografie a videa, které vám umožní rychle proniknout do této problematiky.


R1Podvečerní kurz pro začátečníky4290,- Kč včetně DPHdetailní informace
R2Podvečerní kurz pro pokročilé4290,- Kč včetně DPHdetailní informace
R11Podvečerní kurz pro správce sítí MS Windows15730,- Kč včetně DPHdetailní informace
R3Počítač pro seniory 11498,- Kč včetně DPHdetailní informace
R4Počítač pro seniory 21498,- Kč včetně DPHdetailní informace
R10Podvečerní kurz - Windows 7 instalace a konfigurace15609,- Kč včetně DPHdetailní informace